• 08338212860

طــــراحــــــان وبـــــــ

طراحی بهترین وبسـایت های رسـپانسیو

 جهت داشتن یک کسب و کار خوب باید خود را برای حضور در عرصه ی رقابت آماده کنیم. در این راستا داشتن بک وبسایت مناسب یک عامل مهم در موفقیت است. از آنجا که امروزه اینترنت در اختیار بخش گسترده ای از مردم وجود دارد، داشتن یک وبسایت می تواند کسب کار شما را از حالت محلی خارج کرده و مشتریان و مخاطبان زیادی را برای شما با خود به همراه بیاورد. شما با این کار به دنیای تبلیغات مدرن قدم می گذارید تا بازدید کنندگانی را از سراسر دنیا داشته باشد. امروزه با مشغله های فراوان و کمبود زمان برای حضور و خرید فیزیکی مردم تمایل زیادی به خرید، بازدید و کسب اطلاعات از طریق اینترنت دارند. اگر شما وبسایت خود را به یک فروشگاه اینترنتی نیز مجهز نمایید شانس خود را برای فروش کالا یا خدمات خود افزایش داده اید. علاوه بر این با داشتن یک فروشگاه اینترنتی شما این فرصت را فراهم می کنید تا بدون وابستگی به مکان و هزینه های جاری آن کسب و کار خود را مدیریت کنید. داشتن بک وبسایت اینترنتی نه تنها راهی برای معرفی و فروشِ کالا و خدمات شماست، بلکه یک روش مناسب برای انتشار مطالب، نویسندگان، اندیشمندان، اساتید دانشگاه و ... است. علاوه براین با هرچه بیشتر اینترنتی شدن دنیای امروز اینترنت یکی از مهمترین ابزار های اطلاع رسانی بنگاه های خبری و اطلاع رسانی است. کاهش تیراژ نشریات چاپی و به تبع آن افزایش بازدید وبسایت های خبری گواهی بر این مطلب است. حتی نشریات چاپی نیز دیگر خود را از داشتن وبسایت های اینترنتی بی نیاز نمی دانند. من حیث المجموع آنچه به طور قطع می توان گفت این است که امروزه، داشتن یک وبسایت اینترنتی اجتناب نا پذیر است.

با توجه به تنوع نمایشگرها، لب تاب ها، تبلت ها و موبایل ها یک نکته ی مهم برای وبسایت شما، خوانش با همه ی این هاست. در روش طراحی سایت واکنش گرا، طراحی سایت اینترنتی به گونه ای صورت می گیرد که سایت بدون هیچ گونه مشکلی چه از لحاظ رزولوشن و چه پلتفرم و یا مواردی دیگر به نمایش درآید. چنانچه به محض اینکه کاربر لپ تاپ خود را با یک تبلت تعویض کند، سایت به صورت خود کار تغییر رزولوشن داده و تصاویر و متون به اندازه مناسب درآمده و خود را با صفحه نمایش تطبیق می دهند. حتی وقتی شما تبلتی را که به حالت عمودی گرفته اید به حالت افقی در آورید، قالب وبسایت باید خود را با آن تطبیق دهد. این همان نکته ی کلیدی است که راحتی را برای کاربر به همراه می آورد و به او تلقین می کند که کار کردن با این وبسایت لذت بخش است.  به عبارت دیگر در این صورت گفته می شود که سایت دارای تکنولوژی است که گفته می شود می تواند به تنطیمات مربوط به هر کاربر پاسخ (Respond) بدهد. به این گونه وبسایت ها وبسایت های رسپانسیو یا همان واکنش گرا گفته می شود.

علاوه بر آنچه گفته شد، ما هرآنچه را که باعث می شود شما وبسایتی مطلوب داشته باشید را به کار خواهیم گرفت. تجربه ی کسانی که تاکنون با ما کار کرده اند موید این ادعاست.

به ما اعتماد کنید و با ما تماس بگیرید: 08338212960- 09188300810

 

 

  • کرمانشاه- چهارراه بسیج- ساختمان چاپ نظام- طبقه آخر
  • 083-38212860
  • 09188300810
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال یک پیام

  Mail is not sent.   Your email has been sent.