• 08338212860

Hide Main content block

 

طراحی سایت

یک نکـته مهم جهـت داشـتن یک کسـب و کـار خـوب این اســت که باید خود را برای حضــور در عـرصـه ی رقابت آمـاده کنیم. در این راســتا داشـــتن بـک وبـسـایت مناســب یک عامل ضــروری در موفقیت اســت. از آنجا که امروزه اینترنت در اختیار بخش گسترده ای از مردم وجود دارد، داشـتن یک وبسـایت می تواند کسـب کار شـما را از حالت محلی خارج کرده و مشـتریان و مخاطبان زیادی را برای شـما با خود به همـراه بیاورد. شـما با این کار به دنیای تبلیغات مدرن قدم می گذارید تا بازدید کنندگانی را از سـراسـر دنیا داشته باشد. ادامه

 

قالب های رسپانسیو

شاید شما هم هنگام کار و یا گشت وگذار در اینترنت با موبایل یا تبلت با وبسایت های مواجه می شوید که با اندازه ی صفحه نمایش موبایل و یا تبلت یکسان نبوده و با آنها سازگار نیستند. در این گونه سایت ها کار برای بازدید کننده دشوار است. با توجه به تنوع نمایشگرها، لب تاب ها، تبلت ها و موبایل ها یک نکته ی مهم برای وبسایت شما، خوانش با همه ی این ها وسایل ست. در روش طراحی سایت واکنش گرا، طراحی سایت اینترنتی به گونه ای صورت می گیرد که سایت بدون هیچ گونه مشکلی چه از لحاظ رزولوشن و چه پلتفرم و یا مواردی دیگر به نمایش درآید. ادامه

 

پکیج های طراحی وبسایت

اگر دوسـت دارید در فضـای مجازی فعالیـت خود را آغاز کنید و نیاز به وب سایت دارید، طراحان وب برای شما پیشنهادات ویژه ای دارد. پکیج های آماده ی طراحی وب ما با طراحی بسیار زیبا، علاوه بر قابلیت های بصری فوق العاده مثل رسپانسیو بودن، همراه با یک پنل مدیریت قدرتمند به شما تقدیم خواهد شد تا بدون نیاز به متخصص، سایت خود را بروز کرده و داده های جدید را در سایت خود آپدیت کنید. تمامی پکیج ها در رنگ های متنوع ارائه شده اند. اما اگر فکر می کنید آنچه که شما می خواهید در میان پکیج هایمان نیست، کافی است با ما تماس بگیرد تا نیازسنجی صورت پذیرد. ادامه

 

پشتیبانی قدرتمتد

به جرات می توانیم بگوییم اهمیت پشـتیبانی و به روز رسـانی یک وب سـایت به اندازۀ اهمیت طراحی و امـکانات آن اسـت. به عبارتی وب سـایت شـما مانند ویترین کسـب و کار شـماسـت و باید دائماً نشـان دهنده ی بهترین و با کیفیت ترین خدمات و محصولات شما باشد. ما معتقدیم پایان طراحی یک وب سـایت پایان آن پروژه نیسـت و آغاز تعهدات ماسـت برای به حرکت در آوردن اسب آرزوهای شماسـت. به یقین حجم انبوه تقاضـا نتیجه ی کیفیت بالای ارائه ی خدمات و تعهد ماسـت که خاطری آسـوده را برای مشـتریان ما فراهم می کند. ما تا پایان کار در کنار شما خواهیم بود.

مراحل کار

گام اول- مشاوره
در اولین مرحله با توجه به داده ها و خواسته های شما نسبت به حرفه تان نیازسنجی صورت می گیرد و ضمن ارائه ی طرحی کلی، هر دو طرف خواهند فهمید از این پروژه چه چیزی می خواهند.
گام دوم- عقد قرار داد
پس از برداشتن گام اول نوبت پیاده سازی خواسته های شما بر روی کاغذ است. در این مرحله متن قرارداد طبق توافق طرفین نگارش شده و به امضای طرفین خواهد رسید.
گام سوم- طراحی اولیه و آماده سازی محتوا
در این قدم ما مطابق با توجه به نیاز شما و مبنی بر سلیقه تان طراحی اولیه صورت می گیرد، شما نیز در این مرحله محتوای وبسایت خود را آماده می کنید.
گام چهارم- رفع ایرادات نهایی
شما سایت را مشاهده می کنید و ایرادات موجود را بیان می کنید، تا کارشناسان ما مطابق با آنچه شما می خواهید محتوا و ظاهر سایت را را تغییر دهند.
گام پنجم: تحویل وبسایت، آموزش و پشتیبانی
در نهایت طی یک جلسه آموزش ، وب سایت به شما به صورت کامل به شما تحویل داده می شود تا خودتان بتوانید بدون نیاز به شخص دیگری و یا کارشناسان ما، از عهده ی سایت خود بر بیایید. کار کردن با پنل مدیریت وب سایت بسیار آسان می باشد. از این مرحله به بعد ما برای رفع ایرادات و اشکالات در خدمت شما هستیم. این پایان کار ما نیست، شروع کار ماست.

پروژه های در دست اقدام

وبسایت شخصی استاندار کرمانشاه90%
هفته نامه آوای کرمانشاه95%
هفته نامه میلکان85%
موسسه فرهنگی-هنری شوق وصال90%
مدرسه طبيعت كيكم97%
ورزش 1999%

 

  • کرمانشاه- چهارراه بسیج- ساختمان چاپ نظام- طبقه آخر
  • 083-38212860
  • 09188300810
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال یک پیام

  Mail is not sent.   Your email has been sent.